ویژه های خبری

⭕️رییس شورای اسلامی شهر ملارد :
به زودی شاهد افتتاح چندپروژه در شهر ملارد خواهیم بود

🔹امروز دوشنبه چهاردهم مهرماه اعضای شورای اسلامی شهرملارد از پروژه های عمرانی شهر بازدید نمودند .
🔹در حاشیه این بازدید فخرالدین آئینه وند رئیس شورای اسلامی شهر ملارد با ابراز خرسندی از نحوه پیشرفت پروژه های عمرانی در این شهر گفت : در بازدیدی که امروز از پروژه های در حال ساخت شهرداری شامل پروژه سایت واحد موتوری ، پروژه در حال احداث ساماندهی مشاغل مزاحم ، فرهنگسرای ملارد ، ساختمان آتش نشانی الغدیر ، ساختمان اداری پارک مشاهیر و ..... انجام گرفت ، خوشبختانه اکثر این پروژه ها با پیشرفت 80 درصدی روبرو بود و انشاا... در آینده نزدیک شاهد به بهره برداری رسیدن چندپروژه در این شهر خواهیم بود .
وی ادامه داد : محدودیت های مختلف در حوزه اعتباری و همچنین مشکلات دیگر باعث شده بود ، پروژه های عمرانی ملارد ، کمی به تعویق بیفتد که خوشبختانه با اهتمام جدی شهرداری شاهد پیشرفت خوبی در عملیات اجرایی آنها هستیم و امیدوارم این روال تا به نتیجه رسیدن آنها ادامه داشته باشد

با هدف ارزیابی و اطلاع از نحوه دقیق اجرای پروژه های عمرانی و نوع پیشرفت آنها وهمچنین بررسی و نظارت مستمر و راهبردی برآن، اعضای شورای اسلامی شهر ملارد به همراه شهردار ملارد از پروژه های عمرانی این شهر بازدید نمودند .
در حاشیه این بازدید فخرالدین آئینه وند رئیس شورای اسلامی شهر ملارد باتاکید بر نقش مهم نظارتی شورای اسلامی برروند اقدامات اجرایی شهرداری گفت : یکی از وظایف اصلی شورای اسلامی نظارت جدی بر عملکرد شهرداری به خصوص در اجرای پروژه های مختلف عمرانی است که در این راستا به اتفاق اعضای محترم شورای اسلامی از پروژه هایی همچون پارکینگ طبقاتی ، پروژه های درمانی ، ساختمان آتش نشانی ، شهرک مشاغل مزاحم، فرهنگ سرای شهر ملارد ، اجرای آسفالت معابر و ساختمان اداری گلزار شهدا بازدید گردید واز نزدیک وبه صورت میدانی ازمیزان پیشرفت این پروژه ها اطلاع یافتند.
وی افزود : در این بازدید شهردار ملارد نسبت به توضیح کامل میزان رشد پروژه ها برای اعضای شورای اسلامی پرداخت و مشکلات روبرو را تا به بهره برداری رسیدن آنها تشریح نمود