ویژه های خبری

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 821
شنبه, 12 بهمن 1392 ساعت 05:16

بازدید مسئولین شهرستان از مجتمع تفریحی ورزشی بازینو

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ملارد ، مرزانی رئیس شورای اسلامی شهر ملارد ، خراسانی شهردار ملارد ، داود کرمی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد به همراه معاون برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری ،  از مجتمع تفریحی وورزشی بازینو شهر ملارد واقع در بلوار الغدیر این شهر بازدید کرد .

مسئولین ضمن بازدید از واحدهای مختلف این مجموعه تفریحی واطلاع از نحوه استقبال شهروندان ساکن وشهرستانهای همجوار برگسترش این مجموعه ها تاکید کردند.سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد گفت:از تمامی ظرفیت ها وامکانات برای حمایت ازسرمایه گذاربخش خصوصی استفاده خواهیم کرد. وی اظهار داشت: همکاری وتعامل بین دستگاههای اجرایی باعث رشد و تقویت سرمایه گذاری در این شهرستان خواهد شد . در این بازدید یک ساعته مدیریت این مجموعه مشکلات وخواسته های خود را با مسئولین در میان گذاشت وخواستار حمایت مسئولین در جهت تقویت وگسترش این مجموعه شد. گفتنی است مجموعه فرهنگی و ورزشی بازینو با مساحتی بالغ بر 7000 متر مربع که دارای 7 طبقه مجزا می باشد وبرای 120 نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است . بر اساس این گزارش روزانه صدها نفر از این مجتمع بازدید و از امکانات آن استفاده می نماید . 

خواندن 1004 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

فیلم

حضور امیر سلحشور رییس شورای شهر ملارد در مانور لحظه صفر ساعت ۵ صبح امروز که به منظور ارزیابی میزان آمادگی و سرعت عمل دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران...