ویژه های خبری

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 821
پنج شنبه, 29 مرداد 1394 ساعت 08:27

پیگیری معضل اسناد ملارد قدیم توسط مسئولین شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ملارد ، موضوع اسناد مالکیت ملارد قدیم شب گذشته در جلسه ای که به همین منظور در محل دفتر نماینده مردم شهرستانهای ملارد ، شهریار و قدس تشکیل شده بود مورد پیگیری ، بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور برخی از مسئولین ، امام جمعه ، رئیس ، نایب رئیس ، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر ملارد و نیز معتمدین برگزار شده بود درخصوص تعیین اسناد مالکین ملارد قدیم دیدگاههای حاضرین در جلسه طرح و اعضاء در این رابطه اظهار نظرهای کارشناسی خود را ارائه دادند.

گفتنی است آقای بیات رئیس شورای اسلامی شهر ملارد با ذکر معضلات و مشکلات انبوهی که این مسئله به دنبال داشته است نکاتی را خاطر نشان کردند که از آن جمله بیان دستور حجت الاسلام شهیدی بود که علی رغم صراحتی که در دستور ایشان بوده است و تأکید در حل معضل اسناد مالکیتی ملارد قدیم وجود داشته است ، متأسفانه با گذشت 10 ماه از دستور ریاست بنیاد شهید در بدنه کارشناسی متوقف و اقدام شایان ذکری صورت نپذیرفته است.

در این نشست از نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی خواسته شد نسبت به تشکیل جلسه با آقای شهیدی به منظور تسریع در حل معضلات مربوطه اقدام نمایند.

خواندن 1844 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 29 مرداد 1394 ساعت 08:39

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

فیلم