ویژه های خبری

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 821
یکشنبه, 13 تیر 1395 ساعت 06:54

رئیس شورای شهر ملارد در طی پیامی به مناسبت ایام شهادت امام علی (ع) اظهار داشت : علی (ع) بخشنده ترین مردمان بود.

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

photo 2016 07 03 11 18 42

کاظم زمانی رئیس شورای اسلامی شهر ملارد طی پیامی ایام شهادت امام علی (ع) را به عموم شهروندان شهید پرور شهر ملارد تسلیت عرض نمود . ایشان در توصیف خصوصیات اخلاقی مولای متقیان علی علیه السلام اظهار داشت : علی (ع) بخشنده ترین مردمان بود. رئیس شورای شهر ملارد در ادامه افزود : او بخشنده تر از ابرهای پرباران بهاری بود و در این میدان نیز هماوردی برای او نمی توان یافت . شعبی در این باره گفته است: علی (ع) بخشنده ترین مردمان بود. معاویه سرسخت ترین دشمن آن حضرت، نیز گفته بود: اگر علی انباری پر از زر و اتاقی انباشته از کاه می داشت، پیش از آنکه کاه را ببخشد، زر را می بخشید. می گفت: ای زرد و ای سپید (طلا و نقره) !غیر از مرا بفریبید.

دکتر زمانی اظهار داشت : با آنکه بر همه امپراطوری اسلامی، به جز شام، فرمانروایی داشت، از خود میراثی بر جای نگذاشت . و جز او، کس دیگری به مضمون آیه نجوا ( آیه 12 سوره مجادله) عمل نکرد.از دسترنج خود هزار بنده را آزاد کرد و هرگز به نیازمندی پاسخ رد نگفت.

خواندن 1467 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 تیر 1395 ساعت 07:03

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

فیلم

حضور امیر سلحشور رییس شورای شهر ملارد در مانور لحظه صفر ساعت ۵ صبح امروز که به منظور ارزیابی میزان آمادگی و سرعت عمل دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران...