ویژه های خبری

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 820
چهارشنبه, 24 آبان 1391 ساعت 11:18

عملکرد سازمان آتش نشانی ملارد در هفته سوم آبانماه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
عملکرد سازمان آتش نشانی ملارد در هفته سوم آبانماه حریق خودرو در تاریخ 21/8/1391 یکدستگاه خودرو پیکان در مارلیک بلوار سه بانده دچار حریق گردید . نیروهای اطفاء حریق ایستگاه سه پس از حضور در محل و اطفاء خودرو مذکور اقدام به ایمن سازی محل نمودند . این حادثه احتمالاً در اثر نقص در سیستم سوخت رسانی خودرو به وجود آمده بود . لازم به ذکر است حادثه مشابهی در تاریخ 22/8/1391 در بلوار سه بانده مارلیک برای یکدستگاه خودرو روآ براثر نقص سیستم برق رسانی ایجاد شده ، توسط نیروهای اطفاء حریق ایستگاه سه نسبت به مهار آن اقدام نمودند . توصیه کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ملارد به همشهریان محترم این است که ضمن سرویس های دوره ای وسایل نقلیه خود و دریافت معاینه فنی ، یک عدد خاموش کننده دستی پودرو گاز مخصوص وسایل نقیله را به همراه داشته باشند . فرورفتن خودرو در دهانه چاه در تاریخ 21/8/1391 یکدستگاه خودرو پیکان وانت در مارلیک روبروی مسجد خاتم الانبیاء (ص) بر اثر فرورفتن دهانه چاه دچار حادثه شد . این حادثه زمانی روی داد که خودرو مذکور قصد خروج از پارکینگ را داشت که در اثر سست بودن اطراف چاه به داخل دهانه چاه فرو رفت . پس از اعلام نیروهای امداد و نجات ایستگاه سه فوراً به محل اعزام و ضمن ایمن سازی محل نسبت به خروج خودرو مذکور اقدام نمودند . این حادثه خوشبختانه تلفات جانی به همراه نداشت . کارشناسان سازمان پس از بررسی محل و ایراد توضیحات و تذکرات ایمنی به ساکنین ساختمان محل را ترک نمودند

عملکرد سازمان آتش نشانی ملارد در هفته سوم آبانماه

حریق خودرو

در تاریخ 21/8/1391 یکدستگاه خودرو پیکان در مارلیک بلوار سه بانده دچار حریق گردید .

نیروهای اطفاء حریق ایستگاه سه پس از حضور در محل و اطفاء خودرو مذکور اقدام به ایمن سازی محل نمودند . این حادثه احتمالاً در اثر نقص در سیستم سوخت رسانی خودرو به وجود آمده بود .

لازم به ذکر است حادثه مشابهی در تاریخ 22/8/1391 در بلوار سه بانده مارلیک برای یکدستگاه خودرو روآ براثر نقص سیستم برق رسانی ایجاد شده ، توسط نیروهای اطفاء حریق ایستگاه سه نسبت به مهار آن اقدام نمودند .

توصیه کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ملارد به همشهریان محترم این است که ضمن سرویس های دوره ای وسایل نقلیه خود و دریافت معاینه فنی ، یک عدد خاموش کننده دستی پودرو گاز مخصوص وسایل نقیله را به همراه داشته باشند .

فرورفتن خودرو در دهانه چاه

در تاریخ 21/8/1391 یکدستگاه خودرو پیکان وانت در مارلیک روبروی مسجد خاتم الانبیاء (ص) بر اثر فرورفتن دهانه چاه دچار حادثه شد .

این حادثه زمانی روی داد که خودرو مذکور قصد خروج از پارکینگ را داشت که در اثر سست بودن اطراف چاه به داخل دهانه چاه فرو رفت . پس از اعلام نیروهای امداد و نجات ایستگاه سه فوراً به محل اعزام و ضمن ایمن سازی محل نسبت به خروج خودرو مذکور اقدام نمودند . این حادثه خوشبختانه تلفات جانی به همراه نداشت .

کارشناسان سازمان پس از بررسی محل و ایراد توضیحات و تذکرات ایمنی به ساکنین ساختمان محل را ترک نمودند

خواندن 628 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 06 تیر 1392 ساعت 09:33

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

فیلم

تشریح یکصدو شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر ملارد توسط میثم طاهر آبادی سخنگوی شورای اسلامی شهر ملارد