ویژه های خبری

متن پیام بدین شرح است:


عید مبعث سرآغاز ابلاغ دین کامل از زبان انسان کامل به جهان است و نقطه آغازین و درخشان تحولات تاریخ اسلام در میان گمراهی بشری که بت های سرد و سنگ را همتای خدای عزوجل قرار داده اند و عراب در دوران تاریک و سیاه جاهلیت قرار دارند.

 امام حسن عسکرى علیه السّلام در توصیف بعثت نبى اکرم صلّى اللّه علیه و آله بود، می فرماید: ... تا این که به چهل سالگى رسید، و خداوند قلب کریمش را بهترین و والاترین و خاشع‌ترین و مطیع‌ترین قلب‌ها یافت. س به درهاى آسمان اجازه داد و آنها بازشدند و به ملائکه اجازه داد و آنها نازل شدند و در این حال محمد صلّى اللّه علیه و آله به آنها مى‌نگریست.پس رحمت از طرف عرش بر وى نازل شد و او به روح الامین (جبرئیل) نگاه مى‌کرد، جبرئیل نزد او فرود آمد و دستش را گرفت و تکان داد و گفت: اى محمد بخوان، محمد فرمود: چه چیزى را بخوانم؟ گفت: اى محمد ( قرآن را ) به نام پروردگارت -که هستى را آفرید- بخوان، همو که انسان را از خون بسته آفرید. بخوان که پروردگارت از همه ارجمندتر است. همو که با قلم تعلیم داد و آن چه را که انسان نمى‌دانست به او آموخت.
اینجانبان آغاز رسالت حضرت ختمی مرتبت پیامبر اسلام(ص) را به تمام مسلمانان به ویژه مردم شریف، مومن و انقلابی شهر ملارد تبریک و تهنیت عرض می نماییم.


نوشتن دیدگاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

فیلم

تشریح یکصدو شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر ملارد توسط میثم طاهر آبادی سخنگوی شورای اسلامی شهر ملارد